WYNIKI TALENTY 2023 – etap gminy Kalwaria Zebrzydowska

Przesłuchania sceniczne przeprowadzone w dn. 1.03.2023 r. w Sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Komisja – kategorie Recytacja, Teatr:

  1. Natalia Maczyta-Cokan – aktorka teatralna, telewizyjna i radiowa
  2. Iwona Niedźwiedź – nauczycielka j. polskiego, pedagożka z wieloletnim doświadczeniem, instruktorka harcerska
  3. Teresa Zurzycka – nauczycielka j. polskiego, pedagożka z wieloletnim doświadczeniem

RECYTACJA

I miejsce:

Nikodem Dec, gr. kl. I-III SP – nominacja do etapu powiatowego

Franciszek Kucharski, gr. kl. I-III SP – nominacja do etapu powiatowego

 

Lena Mamcarczyk, gr. kl. IV-VI SP – nominacja do etapu powiatowego

Hanna Fryc, gr. kl. IV-VI SP – nominacja do etapu powiatowego

 

Milena Moskała, gr. kl. VII-VIII SP – nominacja do etapu powiatowego

Julia Stoczek, gr. kl. VII-VIII SP – nominacja do etapu powiatowego

 

II miejsce:

Amelia Łysoń, gr. kl. I-III SP – nominacja do etapu powiatowego

 

III miejsce:

Nadia Kozieł, gr. kl. I-III SP

 

Wyróżnienie:

Filip Moćko, gr. kl. IV-VI SP

Natalia Bury, gr. kl. VII-VIII SP

 

TEATR

I miejsce:

Liliana Grzywa, gr. kl. IV-VI SP – nominacja do etapu powiatowego

 

 

Przesłuchania sceniczne przeprowadzone w dn. 2.03.2023 r. w Sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Komisja – kategorie Taniec, Muzyka, Wokal:

  1. Justyna Trzcińska – instruktorka fitness, tancerka z wieloletnim doświadczeniem
  2. Bogusław Ciapa – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej, pedagog z wieloletnim doświadczeniem
  3. Jakub Adamus – muzyk, producent muzyczny, nauczyciel gry na gitarze

TANIEC

 

I miejsce:

Adrianna Zawadzka, gr. kl. I-III SP – nominacja do etapu powiatowego

Julia Mosiądz, gr. kl. IV-VI SP – nominacja do etapu powiatowego

Zuzanna Chudoba, gr. kl. VII-VIII SP – nominacja do etapu powiatowego

 

MUZYKA

I miejsce:

Jan Wolak, gr. kl. I-III SP, fortepian – nominacja do etapu powiatowego

Klara Wolak, gr. kl. IV-VI SP, fortepian – nominacja do etapu powiatowego

Kacper Gaczorek, gr. kl. VII-VIII SP, klarner – nominacja do etapu powiatowego

 

II miejsce:

Aleksander Pacułt, gr. kl. IV-VI SP, klarnet – nominacja do etapu powiatowego

 

Wyróżnienie:

Beata Wójcik, gr. kl. IV-VI SP, klarnet

Klaudia Potaczek, gr. kl. IV-VI SP, saksofon

 

WOKAL

I miejsce:

Adrianna Zawadzka, gr. kl. I-III SP – nominacja do etapu powiatowego

Julia Mosiądz, gr. kl. IV-VI SP – nominacja do etapu powiatowego

 

II miejsce:

Aleksandra Madej, gr. kl. I-III SP – nominacja do etapu powiatowego

Anna Maryon, gr. kl. IV-VI SP – nominacja do etapu powiatowego

 

Wyróżnienie:

Weronika Dyrga, gr. kl. I-III SP

 

Wyniki w kategoriach: SZTUKI PLASTYCZNE i LITERATURA – zostaną opublikowane w poniedziałek (6.03.2023).

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645