Wystawa Moniki Nogieć: Ślad na papierze

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe wydarzenie kulturalne! 8 grudnia 2023 roku (piątek) o godzinie 17:00 w Centrum Kultury w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4, odbędzie się wernisaż wystawy prac utalentowanej artystki Moniki Nogieć, zatytułowanej „Ślad na papierze”.

Monika Nogieć, absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych w Kielcach, dyplom obroniła z rzeźby pod kierunkiem prof. Henryka Sikory. Na kalwaryjskiej wystawie zdecydowała się podzielić efektami swojej twórczości, na którą składają się prace wykonane różnymi technikami. Monika Nogieć pracuje jako nauczycielka w Szkole Podstawowej w Lanckoronie oraz jest aktywną członkinią grupy artystycznej „Twórczy Ferment”.

Artystka opowiada o swojej pasji w następujący sposób: „Każdego dnia czuję wdzięczność, że jest mi dane w życiu zajmować się akurat Sztuką. Nie potrafię długo wytrzymać bez malowania, rzeźbienia lub mniejszego rękodzieła. To jest moje powietrze, trochę misja, żeby przeżyć życie inaczej, żeby zostawić po sobie jakiś ślad.”

Dodatkowo wystawa zainauguruje Zimowy Festiwal „Anioł w Lanckoronie” (8-10.12.2023), wydarzenie cenione i rozpoznawalne w naszym regionie.

Przyjdźcie i dołączcie do naszego wyjątkowego spotkania z sztuką, gdzie będziemy mieli okazję zapoznać się z twórczością Moniki Nogieć przy okazji wystawy „Ślad na papierze”.

Do zobaczenia na wernisażu!

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.