Wystawa „Powroty z zapomnienia”

Serdecznie zapraszmy na niezwykłą wystawę pt. „Powroty z Zapomnienia”, która odbędzie się w najbliższy weekend, 26-27 sierpnia 2023 roku, w klimatycznym Konwencie Zakonu Bonifratrów w Zebrzydowicach.

To niezwykłe wydarzenie jest efektem twórczej kolaboracji trojga artystów: malarki Danki Jaworskiej, ceramiczki Ewy Budzowskiej oraz fotografa Artura Brockiego. Wspólnie stworzyli oni niezwykłą ekspozycję, która przeniesie Was w świat wspomnień, historii i emocji ukrytych w materiałach i formach sztuki.

Szczegóły wystawy:

Tytuł: Powroty z Zapomnienia

Data: 26-27 sierpnia 2023 r.

Godziny otwarcia: 11:00 – 16:00

Miejsce: Konwent Zakonu Bonifratrów, Zebrzydowice

W ciągu weekendu będziecie mieli niepowtarzalną okazję spotkania się osobiście z samymi artystami. W godzinach od 11:00 do 16:00 będą oni obecni na wystawie, gotowi podzielić się swoją twórczością, inspiracjami i opowieściami związanymi z powstawaniem poszczególnych dzieł. To wyjątkowa szansa, by zgłębić proces twórczy i poznać tajniki sztuki bezpośrednio od jej twórców.

Wystawa „Powroty z Zapomnienia” to nie tylko zbiór prac artystycznych, lecz prawdziwa podróż przez czas, przestrzeń i wyobraźnię. Każda praca skrywa w sobie opowieść, która tylko czeka na to, abyście ją odkryli.

Jeśli nie będziecie mieli możliwości odwiedzenia wystawy w nadchodzącym weekendzie, nie martwcie się – ekspozycja będzie czynna aż do 15 września 2023 roku.

Do zobaczenia na wystawie!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.