Wystawa zbiorowa Kalwaryjskiego Klubu Fotograficznego: „Miasto w cieniu” – nowa perspektywa na Kalwarię Zebrzydowską

20 czerwca br. (czw) o godzinie 18:30 w Starym Kinie (ul. Mickiewicza 4) odbędzie się otwarcie wystawy zbiorowej Kalwaryjskiego Klubu Fotograficznego, której tematem przewodnim jest „Miasto w cieniu”.

Wystawa, będąca podsumowaniem mijającego sezonu fotograficznego, to wyjątkowa okazja do zobaczenia Kalwarii z innej, nieoczywistej perspektywy. Organizatorzy zapraszają mieszkańców oraz gości do wspólnego odkrywania zakamarków i atmosfery Kalwarii Zebrzydowskiej w niecodziennych kadrach.

Kalwaryjski Klub Fotograficzny, działający pod skrzydłami Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, zrzesza pasjonatów fotografii. Członkowie klubu spotykają się co dwa tygodnie w Starym Kinie, aby wspólnie rozwijać swoje umiejętności, wymieniać doświadczenia i inspirować się nawzajem. Tegoroczna wystawa to efekt ich twórczej pracy i zaangażowania.

Na wystawie swoje prace zaprezentują:

– Bożena Bandura-Gliwa

– Katarzyna Brańka

– Natalia Chrapek

– Henryk Dzidek

– Wanda Dybek

– Edyta Filipek-Bajor

– Marcela Góralczyk-Pacułt

– Piotr Jasek

– Elżbieta Kadluczka

– Bernadetta Książek

– Marcin Kudela

– Marian Maj

– Bogumiła Maciasz

– Barbara Porębska

– Ewa Widlarz

– Liliana Wróblewska

Każdy z autorów w swoich pracach starał się uchwycić unikalne aspekty Kalwarii Zebrzydowskiej – miasta o bogatej historii i wyjątkowym uroku, znanego głównie jako cel pielgrzymek do sanktuarium, górującego nad miejscowością. „Miasto w cieniu” to wystawa, która nie tylko prezentuje piękno lokalnych zakątków, ale także skłania do refleksji nad codziennością i miejscami, które na co dzień mogą umykać naszej uwadze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii oraz mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej do odwiedzenia wystawy i wspólnego świętowania zakończenia sezonu fotograficznego. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 czerwca (czwartek) o godzinie 18:30 w Starym Kinie.

Do zobaczenia na wystawie!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.