Zapowiedź: Kulturalna jesień

Przedstawiamy plan wydarzeń w sali widowiskowej na czwarty kwartał 2023 roku. Czekają nas wieczory pełne humoru, magii i emocji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach.

Kabaret Chyba

22 września 2023, piątek, godz. 19:00

sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3 w Kalwarii Zeb.

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z Kabaretem Chyba! To utalentowana grupa artystów z Wrocławia, znana z telewizyjnych i scenicznych występów. Błyskotliwe teksty, popularne skecze, niebanalne pomysły i mnóstwo improwizacji sprawią, że ten wieczór będzie pełen niezapomnianej zabawy. Niezależnie od gustu, każdy znajdzie coś dla siebie!

Bilet: 65 zł

Bilety dostępne na stronie Kup Bilecik lub w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4 (tylko rzędy III i IV).

The Best of Ireneusz Krosny

7 października 2023, sobota

Sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3 w Kalwarii Zeb.

Czyli najlepsze z najlepszych skeczy znanego i lubianego Mima! Zapraszamy na wieczór pełen śmiechu i zapierających dech w piersiach pantom Ireneusza Krosnego. Scena sali widowiskowej stanie się areną niezapomnianych doświadczeń, gdzie zanurzymy się w świat kreatywności, humoru i sztuki bez słów.

Organizatorzy: Sztuka w Akcji oraz CKSiT.

Informacja o biletach wkrótce!

Rodzinny pokaz iluzji - Adrian Mitoraj

22 października 2023, niedziela, godz. 17:00

Sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3 w Kalwarii Zeb.

Przygotujcie się na niesamowite widowisko iluzjonistyczne! Adrian Mitoraj zabierze Was w baśniowy świat, gdzie rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością. Pokaz efektów iluzji, pełen magii i fascynujących trików, przeniesie Was w niezwykłą podróż.

Informacja o biletach wkrótce!

Koncert Hanki Wójciak

18 listopada 2023, sobota, godz. 18:00

Sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3 w Kalwarii Zeb.

Hanka Wójciak – utalentowana wokalistka, autorka tekstów i muzyki, zaprasza na niezapomniany koncert. Jej niezwykły głos, eksperymentalne podejście do muzyki i improwizacje sprawią, że wieczór będzie pełen emocji i artystycznej ekspresji. Przygotujcie się na wyjątkowe doświadczenie muzyczne!

Spektakl Mikołajkowy "Kopyta w górę!" - Teatr Kultureska

10 grudnia 2023, niedziela, godz. 17:00

Sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3 w Kalwarii Zeb.

Teatr Kultureska zaprasza na spektakl musicalowy o mikołajkowo-świątecznej tematyce. Przeniesiemy Was na Biegun Północny, gdzie tętni magia Świąt. „Kopyta w górę!” to wspaniała lekcja o marzeniach, wdzięczności i sile przyjaźni. Przygotujcie się na świąteczną oprawę scenograficzną, autorską muzykę i zachwycające postaci. Włączcie się w interaktywną przygodę, w której również spotkacie samego Świętego Mikołaja.

Informacja o biletach wkrótce!

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszym kulturalnym programie na czwarty kwartał 2023 roku. Gwarantujemy wieczory pełne rozrywki, emocji i niezapomnianych chwil. Bilety będą dostępne w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4. Nie przegapcie okazji, do zobaczenia w Centrum Kultury!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.