Zaproszenie na kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Skrzynki Decoupage

Cieszymy się, że możemy Was ponownie zaprosić na Twórcze Spotkanie przy Herbacie! Kolejne wydarzenie odbędzie się 14 maja 2024 r. (wtorek) o godzinie 18:00, jak zawsze w naszym klimatycznym Starym Kinie.

Tym razem pragniemy zanurzyć się w świat decoupage’u pod okiem doświadczonej Anity Pajor. Podczas warsztatów będziemy tworzyć urocze skrzynki z efektem spękań, które będą nie tylko ozdobą, ale i praktycznym elementem wystroju wnętrza.

Każdy uczestnik zabiera ze sobą wykonaną pracę. Dodatkowo, jak zawsze, dla uczestników przygotowane zostaną pyszne ciasto, kawa i herbata.

Informacje praktyczne:

– Data i miejsce: 14 maja 2024 r. (wtorek), godzina 18:00-20:00, Stare Kino, ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zeb.

– Koszt udziału: 35 zł od osoby.

– Zapisy: Prosimy o dokonanie zapisu i wpłaty do 4 maja br. w Starym Kinie. Liczba miejsc ograniczona!

  

O Twórczych Spotkaniach przy Herbacie:

Twórcze Spotkania przy Herbacie to cykl wyjątkowych spotkań skupiających miłośników rękodzieła, dedykowany dorosłym. Spotkania są organizowane przez grupę artystyczną Twórczy Ferment oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, stanowią one doskonałą okazję do rozwijania swoich pasji w przyjaznej atmosferze. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w Starym Kinie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, zwłaszcza pań z naszej gminy.

Dołącz do nas, poznaj nowych ludzi i odkryj w sobie artystyczną duszę podczas kolejnego spotkania!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.