Zaproszenie na spektakl „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich miłośników teatru na niezwykłe przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, które zostało przygotowane przez utalentowanych uczniów szkoły.

Premiera spektaklu odbędzie się 21 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00. Wydarzenie to będzie miało miejsce w sali widowiskowej Centrum Kultury Sportu i Turystyki w malowniczej Kalwarii Zebrzydowskiej.

Jednakże to nie koniec okazji, by delektować się magiczną atmosferą tego baśniowego spektaklu! Kolejne przedstawienia zostały zaplanowane na dni 22 i 23 kwietnia (poniedziałek i wtorek) o godzinie 9:00 oraz 11:00.

Serdecznie zachęcamy do dokonywania rezerwacji miejsc pod numerem telefonu: 33 8768491, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych.

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” to niezwykłe widowisko, które przeniesie widzów w magiczny świat baśni i przygód. To doskonała okazja, by spędzić czas w rodzinnej atmosferze i zanurzyć się w historię pełną magii, przyjaźni i odwagi.

Nie przegapcie okazji, gorąco zapraszamy wszystkich na nasze przedstawienie, które zapewni niezapomniane chwile dla całej rodziny!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.