Zaproszenie na wyjątkową edycję Twórczego Spotkania przy herbacie

Monika Nogieć poprowadzi warsztaty, podczas których wszyscy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własnoręcznie magnesy i zakładki do książek. To doskonała okazja, by wykorzystać swoją kreatywność i jednocześnie przyczynić się do charytatywnego przedsięwzięcia.

Wpisowe za udział w warsztatach wynosi 30 zł, ale 20 zł z tej kwoty trafi bezpośrednio do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspierając tym samym ich działania na rzecz najbardziej potrzebujących. Pozostałe 10 zł zostanie przeznaczone na zakup niezbędnych materiałów, dzięki którym nasze prace staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Warsztaty odbędą się nakładem pracy wolontariackiej członków grupy artystycznej Twórczy Ferment.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym artystycznym wydarzeniu. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłoszenia do 22 stycznia w Starym Kinie.

Pragniemy również podkreślić, że ta edycja Twórczych Spotkań przy Herbacie ma na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy zatem do przyniesienia własnych wypieków, które będą dodatkowym wsparciem wydarzenia, budującego wspólnotę.

Do zobaczenia 26 stycznia o godzinie 18:00 w Starym Kinie! Razem możemy stworzyć coś pięknego i jednocześnie pomóc potrzebującym.

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.