Zaraza narzekania – spotkanie z psycholożką 

Zapraszamy serdecznie na kolejne fascynujące spotkanie w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tym razem mamy przyjemność gościć psycholog panią Ewę Ryłko, która poprowadzi wyjątkowy wykład na temat radzenia sobie z cudzym narzekaniem. Prowadząca opowie o tym jak unikać zarazy negatywnego myślenia.

Pani Ewa Ryłko podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, prezentując praktyczne techniki obrony przed wpływem negatywności oraz skuteczne metody utrzymania pozytywnego podejścia do życia. Będzie to niezwykła okazja, by zgłębić tajniki psychologii i zdobyć narzędzia do skutecznego radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia (wtorek) o godzinie 17:00 w uroczym Starym Kinie. Mamy pewność, że wykład pani Ewy Ryłko przyniesie wiele inspiracji i praktycznych wskazówek dla wszystkich zainteresowanych tematyką psychologii osobistej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału! To doskonała okazja nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy, ale także do spędzenia miłego czasu w inspirującym towarzystwie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!
Do zobaczenia 9 stycznia o 17:00 w Starym Kinie.Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.