Zebrzydowice. Wokół Konwentu.

 

Zapraszamy na otwarcie wystawy członków Kalwaryjskiego Klubu Fotograficznego, która nosi tytuł „Zebrzydowice. Wokół Konwentu”. Wystawa jest podsumowaniem sezonu fotograficznego 2022/23. Ta interesująca ekspozycja będzie prezentowana w Starym Kinie.


Wernisaż odbędzie się 22 czerwca 2023 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w sali Wojciecha Weissa. To niepowtarzalna możliwość zanurzenia się w artystycznym świecie fotografii i odkrycia magicznego uroku pobliskich Zebrzydowic.


Podczas uroczystego otwarcia będziemy gościć młodą artystkę, Emilię Studnicką, która swoim talentem muzycznym zachwyci uczestników wydarzenia.


Wystawa „Zebrzydowice. Wokół konwentu” to rezultat pracy utalentowanych członków Klubu Fotograficznego, którzy z pasją i profesjonalizmem uwiecznili piękno tej malowniczej miejscowości. Będziemy mieli okazję podziwiać prace takich osób jak Bożena Bandura-Gliwa, Katarzyna Brańka, Wanda Dybek, Henryk Dzidek, Edyta Filipek-Bajor, Marcelina Góralczyk-Pacułt, Jan Kopania, Bernadetta Książek, Marcin Kudela, Bogumiła Maciasz, Marian Maj, Russell Monahan, Elżbieta Pałys, Barbara Porębska, Daniel Tatara oraz Kamil Węgrzyn.


Ich fotografie odkryją przed nami nieznane perspektywy Zebrzydowic, ukazując ich wyjątkową architekturę, przyrodę i atmosferę tego miejsca. Każde zdjęcie będzie opowieścią o pięknie i historii, która tkwi w zakamarkach wokół Konwentu Bonifratrów.


Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników sztuki i fotografii do Starego Kina, 22 czerwca o godzinie 18:00. To niezwykłe wydarzenie jest okazją do zapoznania się z twórczością fotografów z Klubu oraz do odkrycia uroku Zebrzydowic na nowo. Nie przegapcie tej wspaniałej okazji!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.