Zespół Folkowy

musician-2370079_1280

 

Opis zajęć: 

Zapraszamy do nowo powstałego zespołu folkowego, gdzie muzyka tradycji zyskuje nowe życie! To miejsce, w którym dzieci (w wieku 6+ ) i młodzież mogą wspólnie eksplorować dziedzictwo dźwięków ludowych i odkrywać magię wspólnego śpiewu. Nasze warsztaty grupowe ze śpiewu piosenek ludowych to nie tylko nauka melodii, to odrodzenie autentycznego brzmienia przeszłości. Poprzez wspólne wykonywanie pieśni, uczestnicy wprowadzają się w atmosferę kultury i tradycji, której sercem jest muzyka ludowa. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, dając uczestnikom regularny kontakt z tym pięknym dziedzictwem. Dla naszej młodszej grupy wiekowej, to nie tylko nauka muzyki, ale również doskonalenie umiejętności społecznych, budowanie relacji z rówieśnikami i rozwijanie pasji.

Każda nuta, każde słowo, które łączy nas w harmonii, jest ożywionym mostem między przeszłością a teraźniejszością. To nie tylko nauka, to podróż w czasie, w której uczestnicy stają się częścią dźwiękowego opowiadania naszych przodków.

 

Witamy na stronie Zespołu Folkowego

Nazwa zajęć: Zespół folkowy
Prowadzący: Krystian Mierzyński

Godziny:
17:00-18:00 – dzieci 6+

Czas trwania: 55 min.
Częstotliwość: raz w tygodniu

Cena:
              1 wejście = 15 zł
Karnet:
              4 wejścia = 50 zł
              8 wejść = 90 zł

Aktualności z majsterkowania

Drewniane cudaki

Drewniane cudaki

19 października zapraszamy na kolejne zajęcia z majsterkowania. Zrób to sam – drewniane cudaki!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.