Zespół Folkowy

musician-2370079_1280

 

Opis zajęć: 

Zapraszamy do nowo powstałego zespołu folkowego, gdzie muzyka tradycji zyskuje nowe życie! To miejsce, w którym dzieci (w wieku 6+ ) i młodzież mogą wspólnie eksplorować dziedzictwo dźwięków ludowych i odkrywać magię wspólnego śpiewu. Nasze warsztaty grupowe ze śpiewu piosenek ludowych to nie tylko nauka melodii, to odrodzenie autentycznego brzmienia przeszłości. Poprzez wspólne wykonywanie pieśni, uczestnicy wprowadzają się w atmosferę kultury i tradycji, której sercem jest muzyka ludowa. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, dając uczestnikom regularny kontakt z tym pięknym dziedzictwem. Dla naszej młodszej grupy wiekowej, to nie tylko nauka muzyki, ale również doskonalenie umiejętności społecznych, budowanie relacji z rówieśnikami i rozwijanie pasji.

Każda nuta, każde słowo, które łączy nas w harmonii, jest ożywionym mostem między przeszłością a teraźniejszością. To nie tylko nauka, to podróż w czasie, w której uczestnicy stają się częścią dźwiękowego opowiadania naszych przodków.

 

Witamy na stronie Zespołu Folkowego

Nazwa zajęć: Zespół folkowy
Prowadzący: Krystian Mierzyński

Godziny:
16:00-17:00 – dzieci 6+

Czas trwania: 55 min.
Częstotliwość: poniedziałki, raz w tygodniu

Cena:
              1 wejście = 15 zł
Karnet:
              4 wejścia = 50 zł
              8 wejść = 90 zł

Aktualności z majsterkowania

Drewniane cudaki

Drewniane cudaki

19 października zapraszamy na kolejne zajęcia z majsterkowania. Zrób to sam – drewniane cudaki!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645