Znamy uczestników projekty „Tyle Światów 2.0.”

Mamy przyjemność ogłosić, że zakończyliśmy nabór do projektu “Tyle Światów – inkluzja kulturalna przez sztukę fotografii”, co oznacza, że mamy już wyłonionych 24 uczestników – członków ekipy Tyle Światów 2.0.

Zakwalifikowani uczestnicy otrzymali emali z potwierdzeniem udziału i informacją wstępną. Sprawdzajcie skrzynki mailowe!

Witamy na pokładzie: Marana, Pawła, Tomka, Mateusza, Michała, Janusza, Pawła B., Natalkę, Karola, Andrzeja, Paulinę S., Adriana, Janka, Wiolę, Kasię, Anię O., Bernatkę, Patrycję, Bożenę, Wandę, Paulinę W., Anię D., Gabrysię i Kamila! Do zobaczenia na pierwszym spotkaniu!

Bardzo nam przykro, że nie każdego zgłoszonego mogliśmy zaprosić do współpracy… Ilość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania! Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje i za tak duże zainteresowanie projektem. Mamy nadzieję, że przy innej okazji uda nam się wspólnie tworzyć coś niezwykłego.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.