Rusza nowa, ekscytująca oferta zajęć dla dorosłych w naszym Centrum Kultury! Zapraszamy wszystkich entuzjastów aktywności i dobrej zabawy na zajęcia Zumba Slow, które startują już dzisiaj (17.10.2023).

Odkryj radość tańca i zadbaj o kondycję podczas treningów odbywających się co wtorek o godzinie 18:00 w Starym Kinie.

Zumba Slow to nie tylko świetna forma ruchu, ale także doskonała okazja do rozładowania stresu, poprawy samopoczucia i spędzenia czasu w miłym towarzystwie. To zajęcia doskonałe dla osób początkujących, trening jest mniej wymagający niż tradycyjna Zumba. Świetnie nadaje się dla osób rozpoczynających aktywność fizyczną, osób starszych czy kobiet w ciąży.

Nasza instruktorka, pełna energii i doświadczenia, poprowadzi uczestników przez pełne pozytywnej atmosfery zajęcia, dostosowane do różnych poziomów umiejętności.

Przyjdź, połącz przyjemne z pożytecznym i dołącz do naszej grupy, aby razem cieszyć się ruchem i muzyką.

Zajęcia odbywają się w górnej sali Starego Kina, przy ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zeb. Nie czekaj, dołącz do nas już dzisiaj i daj się porwać rytmowi Zumba Slow!

Zapraszamy na pierwsze zajęcia o godzinie 18:00. Niech ta taneczna przygoda zacznie się dla Ciebie już dziś!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.