Zumba SLOW

zumba-2382200_1280 (1)

Opis zajęć: 

Zumba Slow to nie tylko świetna forma ruchu, ale także doskonała okazja do rozładowania stresu, poprawy samopoczucia i spędzenia czasu w miłym towarzystwie. To zajęcia doskonałe dla osób początkujących, trening jest mniej wymagający niż tradycyjna Zumba. Świetnie nadaje się dla osób rozpoczynających aktywność fizyczną, osób starszych czy kobiet w ciąży.

Nasza instruktorka, pełna energii i doświadczenia, poprowadzi uczestników przez pełne pozytywnej atmosfery zajęcia, dostosowane do różnych poziomów umiejętności.

Przyjdź, połącz przyjemne z pożytecznym i dołącz do naszej grupy, aby razem cieszyć się ruchem i muzyką.

Zajęcia odbywają się w górnej sali Starego Kina, przy ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zeb. Nie czekaj, dołącz do nas już dzisiaj i daj się porwać rytmowi Zumba Slow!

Witamy na stronie zajęć z Zumby SLOW

Nazwa zajęć: Zumba SLOW
Prowadząca: Anna Sabuda – Tenban

Godziny:
18:00-18:45

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorek.

Cena: 20 zł – pojedyncze zajęcia
               70 zł – karnet 4 wejścia
               120 zł – karnet 8 wejść

Aktualności z zajęć stałych

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

12 grudnia br. (wtorek) serdecznie zapraszamy na kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć piękne ozdoby choinkowe ze sznurków.

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Cieszymy się, że możemy was ponownie zaprosić na kolejne, pełne kreatywności „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”. Tym razem spotykamy się 14 listopada o godzinie 18:00 w Starym Kinie, aby razem stworzyć piękne wianki adwentowe.

Zumba Slow – nowość!

Zumba Slow – nowość!

Ruszają nowe zajęcia – ZUMBA SLOW. W każdy wtorek o 18:00.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.